Eğitimlerimiz

Temel İlk Yardım Eğitimi:

Eğitim 16 saat sürmekte olup, eğitim sonunda İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan sınavda başarılı olan katılımcılara 3 yıl geçerli sertifika verilmektedir.

Standart İlk Yardım Eğitimi:

Eğitim 40 saat sürmekte olup, eğitim sonunda İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan sınavda başarılı olan katılımcılara 3 yıl geçerli sertifika verilmektedir.​

Temel ilkyardım ve standart ilkyardım programlarında işlenen konuların aynı olmasına karşın, Standart İlkyardım Eğitimi’nde uygulamalara ayrılan süre daha uzundur.

Sertifika Güncelleme Eğitimi:

Daha önceden sertifika almış kişilere verilen 8 saatlik eğitim sonrası eski sertifikalarının süresi 3 yıl uzatılmaktadır.

Sertifikasını güncellemek isteyen katılımcılar en geç 3 ay içerisinde ,eski kimlik ve sertifikalarının orijinallerini eğitim merkezine teslim etmelidirler.

Bilgilendirme Eğitimleri:

4-8 saat süren eğitimlerle, kişi veya kurumların isteklerine yönelik bilgilendirme eğitimleri verilmekte olup, eğitim sonunda katılımcılara "Katılımcı Belgesi" düzenlenmektedir.

‘’Çocuklarda ve bebeklerde ilkyardım’’ semineri:

4-8 saat süren eğitimlerle, Ev hanımları ve Eğitim kurumlarına yönelik bilgilendirme eğitimleri verilmekte olup, eğitim sonunda katılımcılara "Katılımcı Belgesi" düzenlenmektedir.

Hakkımızda

ASİST 2013 yılında Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Asist ailesine 2015 yılında İlkyardım Eğitim Merkezi eklenmiştir.

Etkin ve kalıcı bir eğitim için görselliğin ön planda olduğu teorik eğitimler ve bunların tamamlayıcısı olarak, maket, slayt, kitap vb. eğitim materyalleri kullanılmaktadır.

İletişim Bilgileri

Yeşilbağlar mah. Selvili sok. No:2/1 Helis Beyaz Ofis D: 417 – 418 PENDİK / İSTANBUL

0 216 389 0 111

0 216 353 48 20

info@asistilkyardim.com